Anul acesta, săptămâna desfășurării Școlii Altfel, 30.03.2020-03.04.2020, a nimerit într-un moment dificil, care ne-a adus pe toți în fața lucrului de la distanță, cu ajutorul tehnologiei.

Cadrele didactice de la Școala Gimnazială Crizbav s-au mobilizat și au creat activități total altfel pentru elevii lor, punându-i în situații de viață diferite de ce se întâmpla de obicei în sala de clasă.

Vrem să mulțumim părinților pentru implicare, elevilor pentru dedicare și activism și profesorilor pentru spiritul întreprinzător și empatic de care au dat dovadă.

Nu în ultimul rând, mulțumim conducerii unității și personalului didactic auxiliar care au fost alături de noi în tot acest timp, menținând un echilibru între ce există în comunicate, cadre didactice, elevi și părinți.

Mai jos, vă lăsăm un mic chestionar vouă, elevilor, pe care vă rugăm să îl completați pe o fișă pe care să o aduceți la școală, cu privire la această perioadă.

(creat de prof. pt. înv. primar Vintilă Ioana)

 

VACANȚĂ PLĂCUTĂ! PAȘTE FERICIT! RĂMÂNEȚI ÎN CASĂ!